سنتوری

سرانجام چند ماه پس از به بازار آمدن سی دی فیلم سنتوری که ظاهرا به صورت غیر مجاز بوده از طریق برادرم که عازم تهران بود آنرا تهیه کردم و قراره بزودی به تماشای اون بنشینم.

اول عذاب وجدان به خاطر اینکه احساس میکردم پول این سی دی تو جیب دلال ها میره نه دست اندر کاران فیلم منو رها نمیکرد اما خوشحال شدم وقتی فهمیدم آقای مهرجویی شماره حسابشو برای واریز پول بلیت اعلام کرده که منهم حتما پس از دیدن فیلم این کار را انجام خواهم داد هر چند پول سی دی را هم داده ام.

از شما هم خواهش میکنم که این کار را انجام دهید. چرا که خدا را خوش نمی آید زحمات و هزینه های فراوان دست اندر کاران این فیلم به دلیل ایراد های بنی اسراییلی مسئولان و از خدا بی خبری دلالهای سی دی به هدر بره.

اما خودمونیم خوش به حال تهرانیها!وقتی برادرم چند تا دی وی دی از فیلمهایی که یکی دو ماه پیش توی سینماهای آمریکا بوده اند برایم آورد واقعا لذت بردم.

در پایان شماره حساب آقای مهرجویی را هم برای واریز پول بلیت اعلام میکنم. خدا را چه دیدی؟ شاید این کار ما فتح بابی برای دیگر فیلمسازان ما شد تا به این وسیله فیلمهایشان را بی واسطه تر به دست مردم برسانند:

۰۱۱۶۴۰۷۷۹۵ بانک تجارت شعبه چهارراه پارک کد ۰۳۲ به نام فرامرز فرازمند و داریوش مهرجویی

/ 0 نظر / 6 بازدید