دیدیم

قبلا نوشتم بخت با علی دایی یار بود که بازی بعدیش با امارات است که هر در سه بازی پیشین شکست خورده است اما در این بازی بار دیگر اوج هوشمندی دایی را دیدیم!

استفاده از بازیکنان آماده (!!) و این که سن فقط یک عدد است نه چیزی دیگر (سخنان درستی که دایی از آنها استفاده نادرست میکند) نتیجه خود را نشان داد.

در حالی که امارات تا کنون در بازیهای رسمی حتی موفق به زدن گل به ایران نشده بود این بار نه تنها تیم ضعیف و قعر جدولی امارات به تیم ما گل زد و در اکثر دقایق بازی از ایران پیش بود بلکه اگر درخشش رحمتی (بهترین بازیکن این میدان) نبود چه بسا گلهای دیگری را هم میخوردیم و اگر کریم باقری هم مثل علی کریمی از حضور در تیم ملی خودداری میکرد شاید این بار با نخستین شکست در بازیهای ملی خاک امارات را ترک میکردیم.

در تمامی زمان بازی پناه بردن دایی و بازیکنان ما به خداوند مشهود بود چرا که بجز او کسی نمیتواند به داد این تیم ملی برسد و رحمتی باید پس از پایان بازی این چنین از خداوند سپاسگزاری میکرد چرا که اگر بازی چند دقیقه بیشتر ادامه پیدا میکرد با تاکتیک نادرست دفاعی تیم ملی احتمال خوردن گلی دیگر بسیار زیاد بود.

دایی (به قول خودش) فقط بازیکنان آماده را به تیم ملی دعوت میکند چرا که این تنها حق علی دایی بود که در همه بازیها بطور کامل بازی کند چه آماده باشد و چه نباشد به گونه ای که حتی تعویض او در اواخر بازیها که به ندرت رخ میداد برای مردم بیشتر به یک رویا شبیه بود.

تنها افراد آماده به تیم ملی دعوت میشوند اما مطمئنا بازیکنی چون جواد کاظمیان آماده نیست حتی اگر در تمامی بازیهای تیم باشگاهی خود خوش بدرخشد چرا که در مخالفت با علی دایی با ورود او به پرسپولیس این تیم را ترک کرد.

ایمان مبعلی نیز حتما تا هنگامی که خاطره آن تکل محکم در سوپر جام باشگاههای ایران از یاد دایی نرفته است به آمادگی کامل نخواهد رسید و همچنین شماری دیگر از بهترین بازیکنان ایرانی که هر یک به دلیلی مورد غضب دایی هستند.

جناب آقای کفاشیان!

میدانم که شما هوای دایی را دارید چون او هم هوای شما را دارد (به نقل از مطلب چند روز پیش یکی از روزنامه های ورزشی) به گونه ای که حتی بدون هیچ مناقصه ای لباسهای ساخت کارخانه اش را بر تن همه فوتبالیستهای این کشور پوشانده اید و چون نیکبخت در برابر دایی تمرد کرده بود کم مانده بود سر او را هم ببرید و پیش پای دایی بیندازید ولی بدانید که بازی بعد ما با کره جنوبی است که دیشب عربستان را با اقتدار در خانه حریف شکست داد.

مگر دل مسئولان تیم کره جنوبی به خاطر آشنایی با افشین قطبی به حال تیم ما بسوزد.

فردا خیلی دیر است.........

/ 0 نظر / 2 بازدید