کدخدامنشی

سلام

چند سال پیش توی یه مصاحبه از نیما نکیسا شنیدم که وقتی در مسابقه مقدماتی جام جهانی فرانسه برابر ژاپن در مالزی احمدرضا عابدزاده مصدوم میشه جناب دادرس سرپرست تیم از نیما نکیسا میخواد تا خودشو گرم کنه و وقتی نکیسا میگه حاج آقا ما هر سه تعویضمونو انجام دادیم چطور من برم توی زمین؟ جناب دادرس میگن حالا تو گرم کن من صحبت میکنم شاید قبول کردن!

خدائیش اون روز خنده ام گرفت اما بعدها فهمیدم چنین مسائلی توی فوتبال این مملکت خیلی هم عجیب نیست. مثلا وقتی مجتبی محرمی (واقعا محرمی بود یا یکی دیگه چون الان مطمئن نیستم) با یه تیم چینی قرارداد دوساله بست و بعد از شش ماه تیمو رها کرد و اومد یا اون سالی که استقلال اسامی بازیکنانشو برای جام باشگاه های آسیا دیر ارسال کرد و از این جام حذف شد و یا این حقیقت که حدود نیمی از بازیکنان خارجی که توی ایران بازی کردن ناچار شدن برای گرفتن حق و حقوقشون به فیفا شکایت کنن و یا .....

و حالا هم که ماجرای مهدی طارمی. تیم ترکیه ای چندین بار به پرسپولیس هشدار داد و مسئولین تیم هربار موضوعو سرسری گرفتند تا این که بالاخره ریزه اسپور ناچار از شکایت شد.

شاید بد نباشه که یک بار برای همیشه مسئولین محترم فوتبال به خودشون بیان و بفهمن دوران ریش گرو گذاشتن و کدخدامنشی تموم شده.یعنی میشه؟

/ 0 نظر / 36 بازدید