سپاهان

سلام

هر کس که با فوتبال سال های اخیر ایران آشنائی ولو مختصر داشته باشه مطمئنا با من هم عقیده است که از زمانی که تیم سپاهان تحت نظر فولاد مبارکه قرار گرفت باتوجه به هزینه ای که برای تیم شد و برنامه های خوب دست اندرکارانش به صورت یکی از قطبهای فوتبال این کشور دراومد.

مطمئنا بردن سه جام پیاپی لیگ برتر کار ساده ای نیست و این فصل هم باوجود اینکه خیلی از ستاره های این تیم اصفهانی از این تیم جدا شده بودند باز هم سپاهان تا آخرین هفته ها مردانه جنگید و قهرمان شدنش اصلا بعید نبود. اما حوادث مختلفی دست به دست هم داد تا این تیم چهارمین قهرمانی متوالی لیگ برترو از دست بده. ولی با همت بازیکنان و کادر فنیش تونست جام حذفیو توی خونه حریف ازآن خودش کنه.

از شما چه پنهون وقتی میدیدم ابر و باد و مه و خورشید و فلک درکارند تا مانع از قهرمانی دوباره سپاهان بشن مطمئن شده بودم که مسئولینی که معتقدند اگه تیمهای سرخابی پایتخت در اوج باشند فوتبال ما پیشرفت خواهد کرد (حالا به چه دلیل خدا میدونه) تصمیم دارند قهرمانی لیگو به استقلال بدن و قهرمانی جام حذفیو به پرسپولیس اما ظاهرا پرسپولیس حتی توان گرفتن جام حذفیو هم نداشت حتی با وجود بفرمای مسئولین فدراسیون فوتبال و برنامه ریزی مسابقات که کاملا به سود این تیم بود. حتی بهتر از پاس به عقب حسین ماهینی به جواهیر سوکای در بازی فینال!

خلاصه که درنهایت پرسپولیس برای دومین سال متوالی از رفتن به مسابقات آسیائی محروم شد. البته من برخلاف نظر خیلی از هواداران تیم قرمزپوش پایتخت نظر مساعدی روی یحیی گل محمدی داشتم. گرچه اشتباهاتی هم در کارش داشت.

به هرحال از این بعد هواداران سپاهان هم میتونن با نشون دادن عدد چهار به تیمشون افتخار کنند. به نشانه بردن چهار جام در چهار سال پیاپی.

برای همه نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیای سال آینده و تیم استقلال در ادامه مسابقات این فصل آرزوی موفقیت می کنم و به همه هواداران تیم آبی پوش صمیمانه تبریک می گم.

پی نوشت: برای من که تصور لیگ برتر باشگاه های انگلستان بدون سر آلکس فرگوسن و آرسن ونگر اصلا راحت نیست. برای شما چطور؟

/ 0 نظر / 14 بازدید