برنامه ريزی

واقعا که عجب مملکت با حالی داریم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

چه برنامه ریزیهایی

چه نظم و دقتی

الحق که همه مردم جهان باید بیان از ما یاد بگیرن

از چی میخواین تا براتون بگم؟

چند تا مثال براتون میزنم:

مثلا در حوزه مدیریت شهریحتما یادتون هست که پارسال قرار شد دیگه نمایشگاه بین المللی جای همیشگیش برگزار نشه چون ترافیک ایجاد میکنه اما هفته بعد اون یکی وزیر فرمودند که نخیر نمایشگاه نباید از جاش تکون بخوره و از این اصرار و از اون انکار بالاخره هم ما نفهمیدیم چی شد!

در زمینه حمل و نقل:

وزارت راه و ترابری دو تا طرح بزرگ را شروع کرد یکی اتوبان تهران به شمال و یکی هم پل روی دریاچه ارومیه.

اما نصف این کارها که انجام شده بود سازمان حفاظت از محیط زیست تازه یادش افتاده که این جاده ها به محیط زیست آسیب میزنه و اونا رو متوقف کرده حالا این وسط چقدر از بیت المال دود شد و رفت هوا خدا میدونه

در زمینه حمل و نقل هم کافیه یه بار که از خونه بیرون میرید ببینید چند نوع پلاک مختلف به ماشینهای ایرانی نصب شده رنگ و وارنگ بیا و ببر ... (ای وای ببخشید اشتباه شد) حالا طرح خروج خودروهای فرسوده پیشکش

در زمینه ورزشی هم کافیه فقط نگاهی به سبک برگزاری بازیهای لیگ در رشته های مختلف بندازید بخصوص امسال با این افتضاحی که سر بازی راه آهن و صنعت نفت پیش اومد و فدراسیون فوتبال حتی قانون خودش را هم اجرا نکرد .... چی؟این قبول نیست؟خوب پس یه مثال دیگه براتون میزنم.

حتما یادتون هست شب گروه بندی بازیهای جام جهانی فرانسه یه بازی بین منتخب تیمهای اروپایی حاضر در جام و تیمهای غیر اروپایی این جام برگزار شد و از هر کشور یه فوتبالیست به این مسابقه فرستادند البته همه کشورها به جز یکی که حتما میتونید حدس بزنید کجا رو میگم!!!!!!

حالا چطور کشوری مثل جاماییکا هم تونست برنامه بریزه و یکی رو به این مسابقه بفرسته و کشور ما نتونست الله اعلم!

بسه یا بازم بگم؟!

 

/ 0 نظر / 2 بازدید