فوتبال

سلام

درس امروز ما درباره چگونگی راهیابی به لیگ برتر فوتبال و نیز قهرمانی در این لیگ در ایران است.

اینکار شامل چند مرحله است:

1.انتخاب سرمربی مناسب:

سرمربی مناسب فردی است که فن بیان خوبی داشته باشد.مصاحبه های پر سر و صدا،توانایی یاد دادن چگونگی زمین خوردن در محوطه جریمه حریف(بویژه به بازیکنان با وزن 45 کیلوگرم)،آشنایی با روش بسیار نوین فوتبال بکش بکش،  قرارداد قابل توجه (حداقل در حد یک میلیون دلار)، توهین به مربی و بازیکنان حریف و مسخره کردن حرفهای آنها (به ویژه با صدای خش دار)، و نیز استفاده از یک مربی با دل و جرأت در حد اهدای چشمان و یا پرش از برج میلاد از این گونه است.

البته در مورد آخر تهیه چتر نجات جهت مواقع نیاز ضروری است.

2.استفاده از داورانی که همیشه بهترین قضاوتهای خود را انجام میدهند و اطمینان صد در صد دارند که در هر بازی بهترین قضاوتهای عمرشان را انجام داده اند  و برای مثال اطمینان دارند گلی که به سود شما گرفته اند گل است حتی اگر همه کارشناسان داوری بگویند این گل با خطا بر روی دروازه بان حریف زده شده، و بالعکس گلی که تیم حریف به تیم شما زده بی هیچ تردیدی آفساید بوده است حتی اگر چند مدافع روی خط دروازه ایستاده باشند.البته در برخی موارد به صورت استثناء زدن یکی دو سوت از سوی داور به زیان شما مفید است مشروط بر آنکه پس از پایان بازی رئیس کمیته داوران جهت انجام مراسم عذرخواهی وارد رختکن شما گردد و مربی هم در تمامی طول فصل با استناد به همین موارد تمامی باختهای تیم را به گردن داوران بیندازد.

3.اقدام دیگر استفاده از افرادی است که به شغل شریف تماشاگر نمایی اشتغال دارند.

از جمله اقدامات مؤثر این افراد استفاده از انواع و اقسام دشنامهای رکیک،اعم از آب کشیده و آب نکشیده است که باید در حین بازی و در مواقع مقتضی نثار بازیکنان و مربی تیم مقابل و داور بازی و خانواده ها و تمامی فک و فامیلشان گردد به گونه ای که بازیکنان جرأت گل زدن به شما را پیدا نکنند و داور هم به خود اجازه زدن حتی یک سوت به ضرر شما را ندهد.

4.در صورتی که با تمامی اقدامات انجام شده تیم شما مغلوب شد و از صعود به لیگ برتر یا قهرمانی در آن محروم شدید کافی است سری به اداره ثبت احوال بزنید و مشخصات سجلی تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم مقابل را بیرون بکشید.

کافی است یکی از اعضای گروه تدارکات تیم حریف در دوران کودکی از مقابل آن اداره عبور کرده باشد.همین اقدام غیر قابل بخشش کافی است تا از فدراسیون بخواهید نتیجه بازی به سود شما تغییر کند و اگر این درخواست رد شد اعتراضات باید به مقامهای بالاتر ادامه یابد از جمله مقامات فوق الذکر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

الف.قوه قضاییه

ب.دیوان عدالت اداری

ج.ارواح پدر مرحوم رئیس فدراسیون فوتبال

د.کنفدراسیون فوتبال آسیا

ه.فیفا

و. .....

مطمئن باشید که این روش دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

5.اگر با اجرای تمامی موارد فوق در هدفتان ناکام ماندید باید کاری را انجام دهید که شاید باید از همان ابتدا انجام میدادید.

برای انجام این مرحله کافی است دوستانی در برخی ارگانها و نهادها یافته و سپس به میزان لازم دست به جیب شوید. در این صورت میتوانید امتیاز یکی از تیمهای لیگ برتر و (اگر ممکن نبود) یکی از تیمهای دسته یک (که تعدادشان هم ماشاءالله کم نیست) را خریداری نمایید.

تبصره: پس از راهیابی به لیگ برتر یا قهرمانی در آن اگر در فصل بعد در حال سقوط به دسته پایینتر یا از دست دادن قهرمانی بودید باید موارد بالا را مجددا از ابتدا آغاز نمایید.

موفق باشید

/ 0 نظر / 2 بازدید